| jeoytrp a întrebat:

o sa incep facultatea in alt oras, asa ca CE SA MANANC? ca sa ies ieftin in fiecare luna si cat de cat sa fie ok, nu doar sandwichuri... plus ca sunt vegetarian. astept raspunsuri de la studenti actuali si fosti. mic dejun pranz si cina. DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa ti le prepari singur. Cumpara legume si fructe si fa-ti salate la pranz si la cina, iar dimineata poti manca sandwichuri, iaurt, lapte batut, oua prajite sau fierte.

| MisFit20 a răspuns:

La micul dejun mananca iaurt cu covrigi, la pranz o ciorba sau ceva o supa si un piure(poate la cantina), seara mananca ceva snitele de soia sunt ieftine, sau tofu. Eu sunt ovo-lacto vegetarian, si de aceea am zis de iaurt. Apropo bravo tie ca esti vegetarian.

| DanutRonaldo a răspuns (pentru MisFit20):

Mi-ai dat o idee laughing

| Vizitiu09 a răspuns:

Mananca frunze si iarba cat inca mai sunt verzi.