Întrebare recomandată | Angeld a întrebat:

Sunt in faza de atac a dietei dukan!
Ce as putea sa-mi iau la scoala de mancare?
Avand in vedere ca plec la 12 si vin la 6!
Ieri mi-am luat 2 feli de sunca de curcan, ce altceva as putea sa-mi iau la mine?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi alimente permise în faza de atac la linkul :
http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac

Vezi diverse mâncăruri permise în faza de atac la linkul :
http://dietadukan.ro/......ieta-dukan

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te sfătuiesc să laşi dietele minune, nu-ţi aduc niciun beneficiu!
De vrei să slăbeşti, mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!

| DaRaspund a răspuns:

Ou,branza slaba, iaurt slab!

| delia_6094 a răspuns:

Fructe,de toate felurile. Legume, la fel. Taie ce fructe iti plac si ce legume iti plac. Pune-le intr-o cutiuta si i.ati niste scobitori.winking Eu ieri mi.am luat mere, morcovi, portocala si kiwi.Succes happy

| Karii989 a răspuns:

Ai putea sa iti iei si fructe la tine deoarece ele nu te ingrasa, vei capata mai multe vitamine [care ajuta la cresterea parului, mai multe lucruri in favoarea ta] si sunt si consistente happy Ca de ex o banana iti poate tine de foame, dar daca tu pleci si vi la 6 ti-as recomanda sa iei mai multe fructe cu tine, sunt gustoase si sanatoase! happy