| Raquelle a întrebat:

Ce inseamna daca papagalul neu doarme mult? In rest nu e nimic neinregula:mananca, bea apa, dar atunci cand il tin pe deget sta putin si dupa adoarme.Il am de 2 zile, in prima zi nu ma lasa sa dorm, nu statea locului deloc... oare o fi doar obosit... pe net am citit ca ei au nevoie de 10-12 ore de somn pe zi.

3 răspunsuri:
| IoanaPsy a răspuns:

Daca ti se pare ceva neobisnuit la el, poti intreba medicul veterinar.

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Pana o sa se obisnuiasca cu noua lui casa o sa treaca putin timp dupa o sa fie totul ok am patit si eu la fel.

| Carina16 a răspuns:

Ce sa faca saracul toata ziua in colivie? Logic ca doarme!