| KeepCalm a întrebat:

Întrebare pentru băieţi: Ce ştiţi să gătiţi?

Răspuns Câştigător
| dudu13 a răspuns:

Pai, eu gatesc ce`mi trece prin cap.Am un mod anume de a combina alimentele intre elelaughing si ce iese, manancbig grin [aaa, si prepar destul de condimentatdevil]

23 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Pot sa gatesc multe feluri de mancare...si tot eu sunt singurul care le poate manca.

| Flav a răspuns:

M-ai atins! Nimic, pana si oul prajit imi iese omleta.

| JesterRO a răspuns:

Sa alegi un baiat in functie de ce gateste nu e ca si cand pui ingrediente la mancare si iti iese!

Dar, ca sa nu-ti ignor intrebarea, in primul rand vreau sa spun ca fac o omleta care te trezeste din somn.
E o reteta de salata mediteraneana cu pui si fructe pe care o stiu de la mama, dar careia nu-i mai tin minte titlul exact, se prepara din carne de pui cubulete, frisca, mere, pere, banane si ananas. Si nuci.
Gustul e dureros de dulce laughing
Imi mai place sa fac hamburgeri. Paste cu ciuperci si smantana la care mai adaugi si busuioc, piper, verdeturi, iar mie imi place sa mai arunc si mieji de seminte de floarea soarelui. big grin
As vrea sa invat sa fac prajituri, sa nu mai fiu la mana colorantilor si a chimicalelor de pe piata larga!

| icsulescu a răspuns:

Omleta cu rosii, ardei si multe alte chestii; oua fierte (stiu sa le fac sa se decojeasca usor), cartofi prajiti. Dar am doar 16 ani, asa ca am timp sa invat si altele...

| icsulescu a răspuns:

Chiar, tu ce stii sa gatesti?

| Ionutzz97 a răspuns:

Pai eu stiu sa fac cortofi, oua prajite si salatalaughing

| Gizăz a răspuns:

Orice formă de grătar plus că ştiu să fac tot felul de băuturi de la vişenată la limoncel. Chestii simple gen cartofi pai sau alte prostii de genul nici nu mai intră în discuţie, se subînţeleg.

| Atotstiutorul a răspuns:

De toate, eu am scris o carte impreuna cu Sanda Marin,(pentru cunoscatori, desi ma indoiesc ca pe site-ul asta stie cineva cine este sanda marin) Petrisor, si gheork

Răspuns utilizator avertizat
| Азбука a răspuns:

Mai bine ai adresa-o fetelor laughing

| username_8290 a răspuns:

Daca e vreo` unu care stie sa faca un ou sau cartofi prajiti da`i funidta! e pe cale de disparitie!

| CPR a răspuns:

Sandwich si salata

| byka23 a răspuns:

Rizotto, ciorbe, supe, tocanita de cartofi, paste(cu usturoi, sau ceapa si bulion)

| Cookie_5321 a răspuns:

Cartofi prajiti laughing

| Crisu a răspuns:

@markelynio nu de'aia au fost inventate femeile!winking si in orice caz, daca nu ar fi femeile ce v'ati face?
Uou deci vad ca unii din ei chiar stiu ceva despre bucatarie laughing

| cristianorudi7 a răspuns:

Nimic desi imi place asa sa gatesc sa prepar sa pregatesc, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt baiat, insa ce e mai sexi decat un baiat/barbat care stie sa gateasca?happy
Pe de alta parte e si elementar.
Omul are nevoie de hrana ca sa traiasca; sa denpinzi mereu de altcineva e culmea leneviei.

| virusake a răspuns:

Nimic. happy

| pauladrian a răspuns:

Preparate italienesti la minut.

| lextim a răspuns:

Woai baietilaughing) eu ca fata tot ce stiu e sa comand pizzalaughing)

aa si cereale cu laptelaughing

| mariusrap a răspuns:

Sarmalutze:X ca la maramures:X si clatite:X macar am si felu 2 si desertlaughing si pentru liceu alea alea sandwich si acum in ultima vreme imi faceam corchete de peste la liceu apoi ce bine mancam juma clasalaughing

| daNNuTz a răspuns:

Idem AdyEm.