| monika_9877 a întrebat:

Manacarea preferata care este?

Răspuns Câştigător
| Swany a răspuns:

A mea : cartofii prajiti si pizza

A ta? big grin

25 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai am imi multe lazania, sarmlute, piftie, tzazzichi etc

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

A cui mancare preferata?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@alinu stiu: Ce fel de cura de pepene e asta cu mici si ciupercutze la gratar? Mananca tu pepenele ala, si arunca-ncoa' micii si ciupercutzele, ca eu nu sunt la cura!

| matura a răspuns:

Mancarea mea preferata, daca la asta te referi, este supa cu taitei de casa si sosurile dulci-acrisoare, in genul, sos de mere, agrise, coacaze rosii, etc.

| mioara a răspuns:

Ciorba de peste cu mamaliga si peste fript cu ardei copt.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A mea?happy
Cartofii prajiti, sarmalele si pizza big grin

| albastrel a răspuns:

In momentul de fata ...pepenele! ca sunt la cura!

dar asa in general... pizza, mici, ciupercute la gratar (asta am eu la masa acum, mici si ciuperci ...shh ca sunt la cura), apoi mamaliguta cu ou, branzica, iaurt, apoi dulciurilee...big grin

| Sabwy a răspuns:

Imi plc sarmalele. si pizza. cui nu-i place?

| Ellena a răspuns:

BRO dar nu esti pretentios delocbig grin...laughing

| cristi27 a răspuns:

Imi plac f mult spaghetele

| Danutsa. a răspuns:

Spagheteeeeeeeeeee drooling

@ cristi27- Mi-ai facut pofta :-l straight face

pai.

cartofi prajiti, cartofi fierti, pizza, clatiteeeee, piept de pui fript :X.

Bei si suc de peste? cum e? bun. a? daaaa :X. cum sa nu smug

| vyol3ta a răspuns:

Cartofi prajiti cu ketchup
pizza

| sorina_9875 a răspuns:

Shaorma
cartofi prajiti si oua
fripturica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea thinking
Ciuperci umplute
Cartofi prajitzi
Pizza
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofiori prajiti cu ficatei de puiut si salata de varza dulce cu ulei si otet si sare, sau salata de varza acra cu ulei si piper, sau salata de rosii cu castraveti, ardei, ceapa, ulei, sare si piper, sau salata de sfecla rosie, sau ardei copti, sau castraveti murati, sau gogosri murati. Miam mi-am big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A am uitat sa adaug si o berica rece, sa aiba cutia de bere broboane pe ea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena pai nu sint, este unul din putinele lucruri pe care stiu sa mi le pregatesc singur. Mai stiu sa fac oua ochiuri, omleta, salata orientala, clatite si cam atit. Am vrut sa invat sa fac mamaliguta cu brinzica si am intrebat pe site cum faca mamaliguta. Mi-au sarit fetele in ajutor si m-au invatat, dar prapastios cum sint, nu mi-a iesit. Am ars-o si nici nu s-a copt malaiu si mai erau si cocoloase. Asa ca am renuntat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasagna, micii si cioarba ardeleneascalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardei umplut, mamaliga cu smantana si branza..etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si invingatori la punceteeeeeeee... nimeni altii decit... cartofiiiiiii prajiti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pieptul de pui la gratar, salatele de legume, ardeiul copt si....toate prajiturile :d

| kenzo a răspuns:

Valdostana

| l33l00 a răspuns:

Cartofi prajiti cu sos tzatzici :X

| andreea_4628 a răspuns:

Mie imi plac: pizza, hamburger, spaghetti( nu stiu daca am scris bine), macrou pe gratar, legume sote cu smantana, cartofi prajiti, shaorma, ficatei de pui, carne de pui etc

| jocelyn a răspuns:

Cartofii prajiti si pizza