| zindow a întrebat:

Mi-am cumparat un tricou obey cu print cauciucat, iar dupa ce l-am spalat s-au facut niste crapaturi pe printul unde scrie obey, cum fac sa nu mai fie acele crapturi pe print?

Răspuns Câştigător
| qwqwwwq a răspuns:

Pai doar daca întărești scrisul cu culori spciale pentru textile însă ar fi recomandat sa fi atent cand îți iei tricouri cu print pentru ca la unele se crapă de la prima spălare, plus ca ai putea sa il speli de mâna

| zindow explică (pentru qwqwwwq):

Ideea ta e buna, dar am reusit sa lipesc printul prin picatura. Am luat un ac am bagat in sticluta aia de picatura si s-a lipit, nici macar nu se observa...

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Nu mai poti