| Cosoop a întrebat:

Cum pot sa scot scrisul cauciucat de pe un tricou?

Răspuns Câştigător
| DianaStefana a răspuns:

Salut sa nu incerci cu fierul de calcat
...cu fierul de calcat sunt lipite mai exact cu o presa exact ca un fier de calcat.il speli in apa fierbinte (60-80 de grade)si dupa cu un ac il deslipesti putin si dupa tragi cu mana, dar nu merge la toate tricourile depinde de cauciuc cum e lipit, daca are ca niste crapaturi micute pe el nu merge, dar daca este neted merge sigur, dar nu incerca cumva cu fieru de calcat. FUNDA?

1 răspuns:
| PinkPanther001 a răspuns:

In masina de spalat la 90 grade si maxim de rotatii. proces repetat pana iese.