| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce as putea sa manac ca mi-e foame, nu vreau urmatoarele:
-Ciorba
-Pastai
-Carofi prajiti(aia de la mc sunt mai buni)
-Carne de pui care se usuca la microunde
-piure cu carne de pui, piureul miroase a ceapa si nu vreau sa il mananc
ziceti-mi voi ce as putea sa manac bun.

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Faci cam multe mutre... Poti sa mananci o bataie buna! Iti trece si foamea si setea, te asigur. Cand ai rabdat ultima oara de foame? Adica, sa-ti vina sa omori pe cineva pentru o felie de paine.
Din partea mea, poti sa mori de foame. Oricum, ai dat dovada ca esti degeaba in viata asta. Pfff!

Răspuns utilizator avertizat
39 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Fructe ( pepene -rosu, galben - mere, caise, gutui, zmeura, nectarine, piersici, portocale, banane...)
Carne de porc, vita
Peste
Orez

Răspuns utilizator avertizat
| dannyel86 a răspuns:

Pilaf, salata verde, salata de rosii si castraveti, peshte, paste cu branza sau sos de rosii, pizza facuta in casa, oua fierte, ardei copti sau umpluti.
Exemplele pot continua.

Răspuns utilizator avertizat
| dannyel86 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Varza

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns:

Mici.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Faci in tigaie pe aragaz.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu

| BlackVeil a răspuns:

Dulceata de ceapa cu muschi de vita in sange.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackVeil a răspuns (pentru adrianboss2011):

Cum zici tu, dar ceapa creste potenta...

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ce fite ai bă. Ce am ras cand am vazut: -Cartofi prajiti( aia de la mc sunt mai buni)

Răspuns utilizator avertizat
| SaDiCuL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Fitos nesimtit sterge ma intrebarea ca intra in top intrebarea asta jalnica

Răspuns utilizator avertizat
| Bot a răspuns:

Un pastrav cu sos la cuptor si cu mamaliga.

| Omulambitious a răspuns:

Salata de rosii cu niste masline cascaval miamiiiii

Răspuns utilizator avertizat
| Omulambitious a răspuns:

Http://www.e-retete.ro/bauturi incerca de aici bauturi racoritoare de vara :) funda?

| dana90 a răspuns:

Pilaf de orez, gulas iti dau un site bun de tothttp://www.google.ro/......http?/url incearca bruschete rustice si alte aperitive

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Paine cu margarina laughing

Răspuns utilizator avertizat
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Mama da' ce fite are tipu asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Madutzadragutz05 a răspuns:

Salata bulgareasca, pizza, snitel, prajitura cu mere cu cioco, sarmalute, oua umplute.

Răspuns utilizator avertizat
| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Ce zici ce un ****? nu costa nimic iei de pe strada!

Ce fite doamne!

Eu zic ca ar trebui sa mananci o salata de fructe sau niste dulciuri de la magazin sau o friptura facuta la tigaie! Sau ce zici sa te apuci sa cauti o reteta si pune mana la treaba! Date dracu de fitos

| miky008 a răspuns:

Mama,mam daca erai copilu meuu numai bataie mancai pentru mofturile astea urate carele ai in tne.Crezi ca ai tai au mereu banii de mc?

| Ivanciu_Ionutz_1998 a răspuns:

Sa iti dau un sfat daca vrei ceva bun si rapid faci asa:
-iei un casron
-razui niste mere
-faramitezi niste biscuiti
-pui niste zahar
amesteci si gata.

| Mariusceltare a răspuns:

Ai putea sa mananci Ciorba cu pastai cu cartofii prajiti cu carne de pui uscata si cu piure. Pofta Buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Munteanu_Daniel_1987 a răspuns:

Fa-ti o salata orientala cu cartofi si masline e delicioasa te asigur...