| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Imi puteti spune cum sa mi fac un shake din lapte praf pentru sala?big grin ce sa combin? ( lapte praf obligatoriu )
Multumesbig grin

2 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Shake'ul cel mai intalnit, cunoscut si ca milk-shake, se face din lapte si orice fructe doriti, amestecate in blender. Optional puteti pune miere sau alte ingrediente.Cred ca printre cele mai populare este cel de capsuni.Se poate face si cu sirop gros de ciocolata...Super sanatos e combinatia dintre lapte, lapte praf, drojdie de bere si miere.E o bomba de energie si vitamine, se numeste late fortifiant si e mai la indemana tuturor.

| anonim_4396 explică (pentru EaEmma):

Omg drojdie de bere, miere lapte praf si lapte?:O mi se pare un pahar mare si scarbos de sanatate.