| BarsanDragos a întrebat:

Am nevoie de replici ca sa.ma combin cu cineva. Imi puteti spune cum sa fac? Spuneti ceva si daca ma combin cu ea dau funda happy

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Degeaba iti spunem noi replici de agatat daca ea nu are nicio treaba cu tine laughing

Gaseste subiecte comune de discutie si intra in vorba, fii glumet... Si natural.

| BarsanDragos explică (pentru smartlollipop):

Esti unul din ceilalti castigatori deoarece am vrut sa vad daca e cine va inteligent, bine nici ei nu sunt prosti dar raspunsul tau este bun FUNDA!

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă ai fi muci, n-aș folosi șervețele niciodată.
Tatăl tău e cărămidă, că arăți beton.
Te-a durut când ai căzut din rai? Nu de-alta, dar ai fața foarte pocită.
Ce zici ca noi doi să mergem într-o cameră să lucrăm la un viitor avort?

| David000000 a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing))))))))))))) rolling on the floor)))))))))))) Replici De Despartire 2015 laughing)

| AdiNutuu a răspuns (pentru LoveSleep):

Aia cu avort-ul e panarama rolling on the floor

| ywar a răspuns:

Draga, vrei sa te scot la o shaorma la Luvru?
Pe nisipul north athlantic, eu am scris numele tau/
Dar aseara a trecut valul si s-a sters/
Imi pare rau.
Replici de combinat? Auzi la el...

| kyliejenner a răspuns:

Lol just be yourself

| MgdDroopy a răspuns:

Dacă ti-o combinăm noi, cine stă cu ea?

| RespiraSiInspira a răspuns:

Replici de combinat? Serios? Zici ca e intrebare pusa de Johnny Bravo laughing trebuie doar sa fii o companie placuta si sa stii cum sa vorbesti cu o fata. Daca nu stii inveti din experienta, nu o sa te invete nimeni ce sa spui.