| nauca a întrebat:

Se poate face salata cu spanac verde? E buna? Sa stiu daca sa-mi cumpar diseara big grin

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Este f bun si sanatos happy

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da se poate face, adaugi ulei, sare si este exact ca cea de salata verde, numai ca gustul difera un pic. Pofta.

| cely a răspuns:

Da e buna si e sanatoasa

| gabriellas a răspuns:

Da. Poti amesteca spanacul cu salata. sau simplu. Asa isi pastreaza vitaminele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E delicioasa, lasa foile de spanac intregi, se poate amesteca su stafide, nuci, ceapa rosie, ton, porumb sau ce mai vrei tu... daca vrei sa o amesteci cu ceva.alege otetul balsamic, uleiul de masline si sarea grunjoasa, nu o amesteca prea mult pentru ca foile devin moi