| Anaa_5470 a întrebat:

A cumparat cineva de pe onlineparfum.ro? Vreau sa-mi cumpar un parfum de acolo si nu stiu daca sunt seriosi sau nu.Var rog sa-mi spune-ti o parere!

6 răspunsuri:
| dana7777 a răspuns:

Iti recomand avon ei sunt seriosi 100%100!

| Anaa_5470 explică:

Va*,spuneti*

| Iguanitza a răspuns:

Iti recomand www.onlineparfum.ro sunt 1000 % seriosi, au garanția returnării banilor...am comandat deja de 4 ori si la Craciun tot de onlineparfum.ro o sa comand

| Alexandrapop_5864 a răspuns:

Nu cred ca sunt asa seriosi uite iti recomand sa iti cumperi parfum de la sephora sunt extraordinare du-te in mall sh gasesti acolo

| Ana1111 a răspuns (pentru Alexandrapop_5864):

La sephora gasesti ACELASI produs numai la un preti mult mai mare straight face

| Ana1111 a răspuns:

Sunt seriosi! Am cumparat de la ele, produsele sunt originale si livrarea a fost ff rapida.