| foz a întrebat:

Planuiam sa imi cumpar incaltari de pe Mycloset. ro si vreau sa stiu daca sunt seriosi... voi ati cumparat? Cum sunt?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

De obicei eu nu prea am incredere in asa ceva cu site dar icearca.
daca iti cer nr de cont sau asa s-ar putea sa fie pacaleala dar daca le primesti prin posta si dai acolo banii e ok.
Dar tot mai bine e sa cumperi din magazin ca poti sa le probeziwinking
daca nu iti sunt buni ce faci?
e doar un sfatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint seriosi iar produsele sint de calitate

| raluca750 a răspuns:

Nu crezi ca sunt cam scumpe? adica pantofii de fete cei mai ieftini sunt 256 lei(la reducere) iar cei mai scumpi depasesc 1000 lei( 10 milioane vechi) mai bine cumpara'ti din magazine pentru ca sunt si mai ieftine si poti si sa'i probezi.
bafta!