| Adrian282003 a întrebat:

Am cateva intrebari despre amazon.
1. Este de incredere?
2.In ce se plateste?
3. Daca comand un pc pe piese mil asambleaza? sau exista serviciu de asamblare separat?
4.Se plateste prin card?
5.In cat timp ajunge?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Ajunge in cel mai bun caz 3 saptamani cel mai rau caz 3 luni, nu til asambleaza e ca si cum ai cumpara de la magazine diferite piese, platesti cu paypal de obicei mergi la o banca si fa-ti un card paypal e de incredere dar trebuie sa te uiti sa vezi la vanzator daca e de incredere, si sa stii ca nu iesi mai ieftin pentru ca o sa ti se adauge taxe vamale impuse de statul roman DESTUL DE MARI, decat daca vorbesti cu vanzatorul si ii zici in loc de ce cumperi tu sa treaca altceva nesemnificativ gen haine sau altceva