| Desembra133 a întrebat:

Am cumparat o glicerina vegetala de la farmacie (99, 5%) iar pe spate scrie ca poate fi folosita pentru cosmetice, par etc. pe mine m-ar interesa daca poate fi folosita la tigara electronica sa vapez.Eu cred ca ar merge deoarece e glicerina vegetala dar vreau sa fiu sigur, si daca aveti si un link de la un articol/discutie.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Da, de obicei cu acest tip de glicerina se fac aromele pentru Tigarile electronice. poti sa te uiti si la videoclipuri, uite aici un link foarte detaliat

:https://www.youtube.com/watch?v=n8iEX9sdDOk&t=45s

3 răspunsuri:
| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Ar trebuii sa amesteci cu aroma si propilenglicol pe care il poti gasi in farmacii cred sau la magazinele fumeaza ok din sunplaza si deichman.
Funda? :3

| Desembra133 explică (pentru Alexandru_George_2002):

Dacă-mi spui că această glicerina pe care am luat-o e sigură sau nu îți dau funda. happy

| Desembra133 explică (pentru Alexandru_George_2002):

Dacă-mi spui daca e sigură sau nu glicerina pe care am cumparat-o îți dau funda. happy

| Alexandru_George_2002 a răspuns (pentru Desembra133):

Da, de obicei cu acest tip de glicerina se fac aromele pentru Tigarile electronice. poti sa te uiti si la videoclipuri, uite aici un link foarte detaliat

:https://www.youtube.com/watch?v=n8iEX9sdDOk&t=45s