| octavianandrei a întrebat:

Am rugamintea sa-mi recomande cineva un magazin in Bucuresti de unde sa-mi cumpar niste bocanci buni pentru drumetii montane la aproximativ 300ron. multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Shop H2O,Str.Lipscani Nr 54, sector 3
Base Team, Str. Şepcari Nr 22, sector 3
Magazinul Solomon, Str Blănari nr 10, sector 3
Magazinul Ascent, Str.Blănari

| octavianandrei explică (pentru faramatania):

Multumesc,am fost duminica in busteni si mi-am cumparat de acolo o pereche foarte buna si la un pret mai bun ca in Bucuresti.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ei da,aşa shopping, mai zic şi eu, şi la un preţ atractiv, să tot fie.Să-i porţi sănătos, şi numai bine.puppy dog eyes

| octavianandrei explică (pentru faramatania):

Plus ca i-am si probat cateva ore prin jepii mici. multumesc frumos, toate cele bune.

| faramatania a răspuns:

Mulţam fain, şi eu.O seară bună!

| daassh a răspuns:

De ce neaparat Bucuresti, poti comanda de pe internet linistit, sunt site-uri multe si serioase asa ca poti comanda de pe net, au tabele de marimi sa vezi ce numar sa-ti cumperi.Succes!

| alinutaMe a răspuns:

Decatlonbig grin.De acolo mi.am luat eu bocanci pentru munte, iar preturile sunt accesibilewinking