| DanySpeedy a întrebat:

Buna,
Acum cativa ani am primit o sticla de Hankey Bannister Scotch Whiscky.nu ii cunosc vechimea dar sticla este la mine de aproximativ 12 ani.As vrea sa o vand credeti ca valoreaza ceva?
M-am uitat pe mai multe site-uri dar Whiscky ca almeu am gasit doar cu poza nu si un pret.am vazut si alte tipuri de Hankey Bannister care chiar valorau ceva cereau pe cate o sticla si 300-400 Euro.
FUNDA!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pune sticla la vanzare pe un site cum este okazii.ro, fixeaza-i si tu un pret asemanator cu cele gasite si vei vedea daca chiar valoreaza atat. Anul fabricatiei ar trebui sa fie pe eticheta sticlei. Numai bine!

| WecKy_3981 a răspuns:

IN NICI UN CAZ NU O PUNE PE OKAZII.RO
Pune-o pe http://www.amazon.com/ sau orice alt site din afara romaniei.
Nu cred ca vreun roman va cumpara asa ceva