| Anamaria_Suciu_1998 a întrebat:

Buna..as vrea sa imi cumpar si eu asa ceva >--- http://4.bp.blogspot.com/......unghii.jpg

Ce ziceti? o sa imi iasa bulinutele si liniile asa cum sunt in imagine? adica merita sa mi-o cumpar?
P.s: As vrea pareri sincere:*

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Asta depinde de îndemânarea ta. Dacă nu-ţi tremură mâna şi ai ceva dexteritate, o să-ţi iasă. Oricum, pensula nu strică nimănui. Nu ştii când ai nevoie de ea + că e ieftină.

| Anamaria_Suciu_1998 explică (pentru AikkoxD):

Aaa..de indemanare nu e problema.:* ma pricep bine, la d-astealove struck! Mersi de sfatt:*.

1 răspuns: