| Caragea_Sorina_1980 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca a cumparat cineva vreun produs de la www.bfashion.com? Tot vad in ultimele doua saptamani diverse chestii pe Facebook pe pagina lor, dar nu am incredere sa cumpar- imi e teama ca nu se potrivesc marimile, mai ales la pantofi! Si chiar pantofi vreau sa imi cumpar- in poza arata ei bine- dar a cumparat cineva? sunt ok, sunt chinezesti? marimile corepund? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

N-am cumpărat niciodată produse de aici.Nu că ar fi de proastă calitate, dar nu am încredere în toate site-urile.Eu îmi comand mereu de pe starshiners.