| TJohannaB a întrebat:

As vrea un telefon nou. Unul cu taci scrim., dar sa fie mov. In jur de 2 sau 3 milioane!

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Daca il vrei la 2-3oo de lei trebuie sa iti faci abonament. Eu am luat un LG KP501 la 16o de lei cu abonament de 8 euro pe 2 ani. Depinde si de oferte. Unul la liber costa cam 5oo de lei... Cel mai bine e sa mergi intr-un magazin si sa ti`l alegi singurawinking

15 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cu "taci scrim" nu vei gasi! happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca tot e cu "taci scrim", nu conteaza ce culoare are; ii tragi o mana de vopsea, si gata.

| Bybanu a răspuns:

Cu ce vrei? la 2-3 mil? poate pentru piese

| noktambul a răspuns:

Ce e aia "taci scrim"? Adica sa taci cand te scremi?

| IoanapSG a răspuns (pentru noktambul):

Ce urat din partea ta.
De fapt taci scrim este un pelefon digital adica unbli pe el cu degetul.
Eu ador aceste telefoane.

| frvtel a răspuns:

Lasati copilul, ca este nevinovat... vrea si el ceva ce a vazut la altii dar nu stie cum se scrie...nu fiti rai, oricum ati inteles ce vrea. Yoanna poate l-a lamurit in mare parte.Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5230 e destul de bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea dar nu stiu cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt andu am 8 ani dar vreau un telefon taci scrim in jur de 1 sau 2 milioane

| ZeRRo a răspuns:

Bv tie ca vrei un telefon cu,, taci scrim ", doamne ce oameni traiesc in tara asta, astia o sa ne conduca pe noi...

| nustiucenumesapun a răspuns:

Gasesti. dar cu touch screen eventual

| ruCcsy a răspuns:

Touch screen laughing
Pai eu am un Iphonewinking
Si un LG Kp 501 cookie roz happy
Nu stiu thinking

| clso a răspuns:

Pai in primul rand ia-ti unul Samsung este foarte bun in jur de un 1 milion jumatate

| ebycito a răspuns:

Eu am unul dar e de 9 milioane daca vrei unu asa treba sa te abonezi.