| MarianCristianChisC a întrebat:

Cine imi da un link cu cele mai ieftine telefoane Taci scrim?
Pan in 2-3 milioane?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

*Touch screen. Vai de engleza voastra daca nici obiectele pe care le folositi toata ziua nu sunteti in stare sa le scrieti corect numele...

| MarianCristianChisC explică (pentru Adry05):

Scrie pe google si vezi!

| Adry05 a răspuns (pentru MarianCristianChisC):

Ce sa vad?

| darrio2007 a răspuns:

Touch screen.Inseamna atinge ecranul.

| Wehrmacht a răspuns:

Nici macar nu se citeste "scrim" laughing rolling on the floor

| Sadop a răspuns:

1. E touch screen.
2. Daca vrei unul bun care sa te tina si sa poti folosi mai toate aplicatiile, iti sugerez sa mai cresti pretul. La pretul asta nu vei gasi telefoane extraordinar de perfomante.
Insa poti cumpara din amanet unul mai bun la un asa pret.
Cauta aici :
http://www.shopmania.ro/q-telefoane-touchscreen

| iuddavali a răspuns:

Este vorba despre Telefon Mobil GoClever QUANTUM 4 Dual Sim Black, un smartphone ieftin, la pret mic, de exceptie.

http://costel.info/blog/2013/10/24/cel-mai-ieftin-smartphone/

Sau daca vrei sa le vezi pe toate ai acolo cateva linkuri in magazine online.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Allview A4 All. Cel mai ieftin "Smartphone"

| loverboy111 a răspuns:

Nici nu stii sa scrii laughing. Se scrie touch-screen.

| PunchLove a răspuns:

Bine k nu vrei telefon taci scream ca ma prabuseam de ras.

| zaqxswcdevfrbgtnhymjukilop a răspuns:

Ps: nu ca vreau sa te corectez
dar nu se scrie "taci scrim" cum ai scris laughing.Se scrie : ''touch screen'' heeee invata sa scrii si mai vorbim dar apropo incearca telefonul Samsung star 2 daca vrei telefon cu sistem de operare propriu daca vrei ceva mai bun cumpara android sau ios

android: Samsung galaxy s4, s3, s2, Samsung galaxy mini, Samsung galaxy mini 2 etc
ios: are doar iphone-ul din pacate sunt diferite modele ca : iphone1, iphone2, iphone3, iphone4, iphone5,iphone4s,iphone5s,iphone5c

apropo eu iti recomand cu incredere iphone4 am eu si merge perfect nu cum zic alti ca se blocheaza sau nu poti pune aplicati in el etc.

daca te gandesti sa iti iei iphone ca sa iti descarci jocuri si aplicati trebuie sa iti faci un cont pe app store procedand in felul urmator :

intri in app store dai la motorul de cautare, scrii acolo ce aplicatie sau joc prei pentru iphone-ul tau si dai cautare dupa ce a terminat de cautat iti alegi din lista aplicatia si dai free apoi install apoi iti va apareape ecranul telefonului o fereastra pe care va scrie autentificate cu id Apple
mai jos va scrie creeate a new account tu vei da la new accound adica sa iti faci un cont nou apoi vei completa formularul acela cu un id Apple cuniste cuvinte cheie cu care iti recuperezi parola la cont daca ai uitat-o si un alt id Apple ca sa-ti poti recupera parola apoi dai sext si vei completa cu numele tau codul postal si mai vezi si tu

PS: DAI SI TU UN FUNDOI

| Elena_Padurariu_1971 a răspuns:

Elenapaduraru_2012@yahoo.com