| ElizzaTPU a întrebat:

de unde imi pot comanda bureti pentru sustinere sanilor?
Am o rochita cu spatele gol si vreau sa ii cos de ea, prin interior. Am incercat cu sutien din silicon, dar nu e ok, mi-a picat dupa cateva ore sad
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Multe chestii, multe pagini --- cauta solutia potrivita aici :
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_0_5? url=search-alias%3Daps&field-keywords=adhesive%20bra&sprefix=adhes%2Caps%2C174&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aadhesive%20bra

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Cauta in magazinele specializate cu asa ceva, asa ai ocazia sa incerci si sa vezi care iti vine mai ok