| Costas_Camelia_1976 a întrebat:

Buna sambata vin pe la mine nasii mei care au un baietel de 5 ani si nu l-am mai vazut de 4 ani si daca il vad trebuie sa ii iau un cadou el e din Bucuresti si familia lui e bogata! Ce as putea sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| leonida31 a răspuns:

Mergi la sigur cu cadourile-jucarii, dar ceva mai tehnice decat in cazul fetitelor. Un set cu o nava spatiala, ceva de construit ori figurine cu eroii lui preferati din desene animate sunt cadouri care cu siguranta vor fi pe placul sau. Alta varianta, ceva mai inedita, ar putea-o reprezenta un instrument muzical de jucarie, in cazul in care ai de-a face cu un mic artist.
Uite acest site: http://www.qbebe.ro/......l_la_5_ani

4 răspunsuri:
| SupDude a răspuns:

In primul rand e un copil deci ar trebui sa ii dai cv care sa ii tina amintire gen o bratara frumoasa, in orice caz nu.i lua jucari ca le strica si nu o sa mai aiba nici.o amintire de la tine ia.i cv ce sa te defineasca pe tine ceea ce esti pentru elwinking

| stlucian a răspuns:

Cadou? Asteapta-l cu un tort/cheama ceva copii de varsta lui de prin vecini ca banuiesc ca de jucarii/gadgeturi e satul. Poate o intrebare/raspuns de la nasa dar pe ocolote.Un tricou/bluza cu personajul favorit.

| marin81 a răspuns:

Mergi la un magazin de specialitate si acolo o sa te inspiri tu, cauta si ajutorul vanzatoarelor ca au mai multa experienta( incearca magazinele noriel) este si online

| Temarii a răspuns:

Buna!
I-ai o masina nu foarte scumpa si cumparai sau fa o prajitura.
Sper sa fiu de ajutor am experienta in baietilaughing