| Bella21 a întrebat:

Sunt din Constanta.As vrea sa stiu si eu unde pot gasi blugi roz.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ochiialbastrii a răspuns:

Stiu eu undehappy azi am vazut in Terranova Carrefour erau 65 lei:*(reducere)

6 răspunsuri:
| KimDinca a răspuns:

Cred ca la Zara sau la Flo & Jobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca mai spart straight face
La magazin LOL
Unde se pot gasi blugi?
Du-te si tu la un mall sa vezi sau la supermarket`uri
Daca stai pe pc cu siguranta nu gasesti sa iti cumperi

| Ancaaa a răspuns:

Haine-faine-rau-de-tot.blogspot.com/.../blugi-roz-levis-50lei
incearca la tine la mall.

| Bella21 explică:

Princess daca gasesti tu blugi roz la magazin esti tare de tot.Am cautat si eu sa stii si nu am gasit.altfel nu mai intrebam aici. Daca nu ai un raspuns bun atunci nu te mai obosi sa il publici.Restul fetelor va multumesc mult pentru sugestii.pup dulce

| Vivi_4677 a răspuns:

Si eu sunt din constanta poti gasi la city parca sau dorally

| McQueen a răspuns:

La zara happy