| addha a întrebat:

Am o intrebare in special pentru fete, dar nici baietii nu sunt exclusi daca stiu despre ce este vorba! Ce parere aveti despre setul de la veet ( aparat ceara si benzi), pentru epilat. Este bun? Imi recomandati sa incerc? Ceva timp in urma mi-am cumparat un asemenea set de la o alta firma si numai dupa o folosire (nereusita) l-am aruncat....nu era bun de nimic x_x...Cateva sfaturi? Multumesc!

4 răspunsuri:
| loveanime059 a răspuns:

Da este bun, mi-a zis sora mea ca il foloseste si eawinking

| nicusor95 a răspuns:

Arunca-l

| addha explică (pentru nicusor95):

Ce sa arunc? ca nu l-am cumparat inca oh go on

| Luizzz a răspuns:

Avand in vedere ca este atat d emediatizat produlul Da eu nu folosesc nu ma epilez, dar o prietena da si a zis ca este bun! sper sa te ajut :*