| andreeateodora a întrebat:

Buna TPU am un verisor de 8 ani si vineri e ziua lui de nastere imi puteti da cateva idei pentru un cadou.( in afara de masinute )happy

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un ceas haios de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480

| blueangel99 a răspuns:

Hm... păi poţi să discuţi cu el, să purtaţi o discuţie(să fii atentăwinking ) în urma căreia tu să afli ce-şi doreşte el, dar el să nu-şi dea seama.
Poţi să-i iei o carte de poveşti, de lecturi pentru. vârsta lui, dar nu ştiu dacă o să-i placă.

| florin08 a răspuns:

Trenulet pe sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.O sapca.
2.Un tricou cu spiderman
3.Un avion dala cu telecomanda

| Bogdana91 a răspuns:

Ai putea sa-i iei unul dintre urmatoatele lucruri: un puzzle, role, o minge de fotbal, un joc pentru PC, etc.

| adaanda a răspuns:

Jucarii,hainute,la varsta lui e ff pasionat de benzi desenate cu super eroi.