| PandaGirl a întrebat:

Vreau sa imi cumpari spray-uri ce coloreaza parul si culoarea se duce la prima spalare. Daca stiti pe la ce magazine.Am cautat si nu am gasit.Si cam cat ar putea sa coste. FUNDA!

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic sa iei vopsea de zugravit sa vezi ca de aia nu mai scapi si daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la magazinele acelea gen 3, 8 lei. Au multe culori si tin cam o saptamana daca nu te speli pe par. Eu am unul auriu cu 3, 8 lei l-am luat din sibiu.

| kykygyrly a răspuns:

Buna, aici costa 7, 50 lei...si sunt la magazine de cosmetice sau la fix.la multe magazine tu de unde esti ...eu nu sunt din bucuresti eu sunt din barsov

| Teodora_4244 a răspuns:

Incearca cu sprayuri graffiti laughing alea sunt bune rolling on the floor. Eu sincer in Romania nu am gasit.straight face eu le-am luat din Italia de la acqua sapone si am dat 8 euro pe unu si sunt chiar bune adica te poti spala ca se vor lua la 8 spalariwinking

| alina72 a răspuns:

Cred ca se pot gasi de comandat de pe internet! Toate culorile.