| D3l a întrebat:

Vad tot parfumuri (replici) la vanzare la pret de 47 lei. Aveti idee de unde le procura de isi permit sa le vanda la petul acesta? Multumesc mult. Funda! :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Voro a răspuns:

Se iau pe sub mana, la negru. Oricum, nu-ti propun sa cumperi replici fiindca nu te vor tine, e ca si cum te-ai da cu apa, crede-ma, parfumul nu se va impregna in piele si-ti va uda hainele. Mai bine iti cumperi parfum la '' bucata '' de vreo 40 lei dar stii ca-l iei original.