| Danut4 a întrebat:

Ce mp3 player imi recomandati pana in 1.5 mil?
M-am uitat spre samsung u3
transcent
phillips
trekstor
teac

4 răspunsuri:
| Fredie a răspuns:

Salutare. Eu am un Samsung de vreo 2-3 ani cred. Vad ca e destul de fiabil saracutul, desi a trecut prin multe! happy Pentru ca nu mi placea cum se auzeau castile lui originale, mi-am pus la el o pereche de casti Sony, astfel incat ma declar incantat si la capitolul calitate a auditiei. Daca gasesti un player de la Sony sau Panasonic la acesti bani, eu te as sfatui sa mergi pe aceasta varianta, chiar sunt firme care au ceva traditie si experienta la acest capitol. Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips sa 1arao 4k

| marlenne a răspuns:

PHILIPS SA1922

il am de un an. e simplu de folosit. rezistent. ma tine bateria la el cam vreo 3 zile. il incarci prin usb la pc.