| basexcu a întrebat:

Ce mp3 player recomandati, pe mine ma intereseaza calitatea sonora.Ma gandeam la sony sau phillips...

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

M-am uitat acum pe net, şi în majoritatea topurilor pe care le-am găsit predomina Samsung, urmat imediat de Philips şi Sony. Toate trei sunt mărci foarte bune.
Ca şi o părere personală, eu de 4 ani am un Samsung (YP-ST5) şi sunt foarte mulţumit de el. Şi redă la o calitate foarte bună. Iniţial, cu căştile lui originale nu se auzea la o calitate prea spectaculoasă, însă ulterior am făcut rost de nişte căşti ceva mai bune (Philips) la care am putut observa o diferenţă foarte mare de calitate a sunetului. Aşadar contează în egală măsură atăt MP3-ul propriu-zis, cât şi căştile / sistemul de redare.
O seară frumoasă!

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cauta si tu pe google gasesti sutehappy

| missUsweety a răspuns:

Pai eu am avut de la Sony un mp 3 si nu mai placut! acum am un Ipod de la Apple si e chiar misto se aude foarte bine si foarte tare

| deeaaaa a răspuns:

Cred ca cele de la Apple sunt cele mai bune...chiar daca sunt mai scumpe.isi merita pretul

| reghenimia a răspuns:

Recomand Pioneer.

| reghenimia a răspuns:

Scuze, credeam ca e vorba de casti. Sony ar fi printre cele mai bune mp3 playere, dar si Apple.