| Sapphire a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.ertual.ro?
V-ati luat ceva de aici?
Mie mi se pare cam dubios, modul de livrare si unele produse sunt chiar prea ieftine. :))
http://www.ertual.ro/......30SH-Black

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Abh
| Abh a răspuns:

Modul de livrare e asa cum e pentru ca nu au produsele pe stoc.
preturile depind de mai multi factori pe care clientul nu-i poate cunoaste. magazinul pare real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu preturi din astea ne luam tot magazinul cu un leu laughing

| Sapphire explică:

Stiu ca nu sunt originali, dar nu am mai vazut replici atat de ieftine. laughing

| sandor18 a răspuns:

Stiu ca e cam vechi topicul asta, dar trebuie sa imi dau si eu parerea. Si mie mi se pare foarte dubios site-ul. De ex. da un click pe pagina lor, pe imaginea paypal. Va aparea meniul zilei! Asta Sa mor da siguranta.Sa mori de ras! happy