| Chetrin7 a întrebat:

Ce pot sa ii ofer cadou celei mai bune prietene ale mele daca implinim 4 ani de cand ne cunoastem?

Răspuns Câştigător
| SunsetSun a răspuns:

Poti sa faci 2 bratari ale prietenie la fel pe care sa le purtati amandoua (asta daca te pricepi ) sau poti sa faci o cutie care sa contina amintiri de ale voastre. De exemplu poti sa pui poze cu voi, bilete de la filmul la care ati mers impreuna, capacul de la sucul vostru preferat... Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Bratari impletite

Răspuns utilizator avertizat