| tina28 a întrebat:

Ce site-uri cunoasteti voi cu imbracaminte si incaltaminte originala, dar sa nu fie din romania?

5 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Quelle.ro vin din Germania

| cristi27 a răspuns:

Www.laredoute.fr. Este un site foarte bun de imbracaminte, gasesti tot felul de haine la preturi mici si sunt f multe reduceri.Eu am luat adidasi de acolo si vreau sa zic ca sunt f seriosi, iti recomand cu placere si multa caldura, cumparaturi placute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.solarissport.com De aici imi fac eu cumparaturile...numai adidasi:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încă o adresă și de la mine: www.quelle.ro.
Spor la cumpărături.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.quelle.ro