| CrissuCriss11 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o rochie pentru banchet? (PS: sunt a 4 a si am banchetul in vara)

6 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Vezi pe kurtmann http://bit.ly/kurtmann1

| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro sau www.bella-fashion-beauty.ro cu siguanta vei gasi pe acolo ceva care sa-ti placa.

| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Intra pe www.dyfashion.ro :)

| MäduLïïnà a răspuns:

Ţi-aş recomanda, o rochiţă simplă. Ştii ce se spune,, Ce e simplu, e frumos,,
Cât despre culoare, depinde de tenul tău (Dacă eşti mai brunetă se potriveşte culoarile galben, mov şi roşu dacă ai tenul deshis, poţi alege oricare altă culoare! Sper că te-am ajutat! Fundă? :*

| XStephanieX a răspuns:

Poti alege una cu dantela tip maieu sau cu maneca scurta, sau una cu volane. Depinde cu ce iti sta bine.

| ADEneed a răspuns:

Daca imi amintesc eu bine intr-a 4 a la banchet am puratat o bluza cu hannah montana (era la moda pe atunci laughing) si o fusta.nu este foarte important ce porti.sa fie elegant si tu sa te distrezi. laughing