| anonim_9528 a întrebat:

Cum observ daca tenisii converse sunt originali?

7 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Trebuie sa aiba semnul asta:
http://rupertgrint.net/......nverse.gif

| Messyhair a răspuns:

1.Trebuie sa fie scris pe spate All steluta Star
2.Intr-o parte emblema
3.Pretul
4. Eventual si pe limba scris All star (nu este neaparat, doar la unele modele)
5. Daca i-ai primit, uite-te si pe cutia in care i-ai primit.De asemenea pe cutie scrie Converse, eventual si in punga in care a fost bagata cutia.(Eu cand mi-am cumparat tenesi, asa mi i-a dat din magazin, cutie converse, punga converse)
6. Te uiti la model, apoi cauti pe net.Si daca gasesti modelul, este cu siguranta original. Eventual pe site-ul lor.http://www.converse.com/#/products/collections/specialcollection7/page1

| FROGS a răspuns:

Ii cumperi dintr-un magazin/site oficial. Poti cere o copie dupa certificatul de conformitate al produsului. Orice firma este obligata sa-l aiba. Daca nu o au, inseamna ca e ceva in neregula. Pe certificat terbuie sa existe stampila importatorului. Pentru mai multe detalii, ma poti contacta. Intra pe www.frogs.ro. Aici gasesti Converse originali. Garantat!

| Fvn a răspuns:

Au steluta aia pe ei thinking

| loadme a răspuns:

Te uiti la pret laughing

| anonim_9528 explică:

Mda steluta au(normal)...deja ii am... i-am primit cadou oh go on

| anonim_9528 explică:

Il au dar nu au r ala mic