| 00raluka00 a întrebat:

Cum sa imi aranjez parul? am 13 ani parul meu este saten deschi lungimea este mai in jos de umeri este putin(foarte putin)ondulat,, DAR am un complex urechile mele sunt putin mai mari... si vreau sa nu se vada cand imi aranjez parul. De obicei eu il port pe spate dar toata lumea si chiar si eu m-am plictisit de aceasta freza? ma ajutati. va

Răspuns Câştigător
| keikop119 a răspuns:

Indreaptati-l cu placa sau cu peria si feonul, fa-ti un breton drept daca ai fruntea mai mare sau un breton normal pe o parte.
lasati cateva suvite in fata ca sa-ti ascunda urechile si prinde restul cu o clama.
cam atat... funda?

| 00raluka00 explică (pentru keikop119):

Mersi mult. ti-am dat funda

3 răspunsuri:
| 00raluka00 explică:

Deschis

| SuntDePeMarte a răspuns:

Poate te-ai plictisit de parul pe spate, dar sa recunoastem...Este cea mai practica si comoda freza. Ca nu fie chiar banal, poti incerca sa-ti aplici la radacini putina spuma pentru volum si sigur nu va mai parea atat de... universal. Sau poti incerca o coada impletita intr-o parte, iar in cealalta parte sa-ti lasi o suvita pe langa fata. Simplu & dragut happy Sper ca te-am ajutat happy