| SnYcK3rS a întrebat:

Cum vi se par esarfele la baieti?big grinbig grinbig grinbig grin

8 răspunsuri:
| d00ris a răspuns:

Depinde. eu ti-as sugera esarfe negre,gri, mov, albastre. cam atat.mie sincer imi place esarfa la baieti.Dar fa tot posibilul sa se asorteze cu imbracamintea ca daca nu striuci tot

| Andreea20000 a răspuns:

Mie mi se par foarte Kejo.

| PotatoMustDie a răspuns:

Moda frate...
Daca nu esti in pas cu ea.
Te maninca societatea

| Yoana a răspuns:

Superbatting eyelashes

| Aylinn a răspuns:

Jenante.

| 123214324143241 a răspuns:

Poponareala. La fel ca si cerceii in spranceana, palariile si lanturile cu margele marca Jimmy Dubb.

| Iully3 a răspuns:

Pai depinde ce fel de esarfe; am observat baieti frumosi, care isi stricau aspectul purtand esarfe nepotrivite; dar totusi cand vine vorba de stilul rock ori retro o esarfa arata minunat, de asemenea la rapperi am vazut acest lucru big grin

| bianca05_1101 a răspuns:

Mie mi se par superbig grin:X