| SnYcK3rS a întrebat:

Cum vi se par esarfele la baieti? big grin

16 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

De pinde de model, culoare si stilul cum o poarta
http://metropotam.ro/La-zi/Cool-in-Bucuresti-esarfe-art8264782037/ astea is ok
si astea la fel
http://2.bp.blogspot.com/......rbati1.jpg

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Stilat :X mai ales cele in carouri merg perfect cu bluze si tricouri :X awwww le ador... si ii ador sa-i vad pe strada :X

| Ioana_9117 a răspuns:

Daca sunt purtate cu bun gust, mi se par okhappy

| XatomisX a răspuns:

Gay sincer esti baiat sau femeie serios acum hai sa ne epilam pe piccoare sub brat peste tot ce naiba doar suntem baieti ne luam tricou roz ne dam cu lac pe unghii si ne facem femei nu. Frate imbraca-te normal ca un barbat doar nu esti femeie succes

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Sunt simpatice dar nu in exces

| Ađııa a răspuns:

Dragute. happy Ii face sa para mai 'scuturati', dar sa nu fie purtate zi de zi...happy

| Biuka a răspuns:

Fashion.
le ador love struckMai ales daca au si niste bermude asortate.
ceva tricou smecher. tenisi negrii sau asortati si niste ochelari de soara frumosi. superbe love struck
Si la fete merg ce sa mai smug.

| mafiotuXXL a răspuns:

O TAMPENIE parca is fete euu unu nu port Deabiaa port FULARU iarna apai Esarfee laughingrolling on the floor

| Aceeasieu a răspuns:

Mishto love struck

| LaMisto a răspuns:

Gay e putin spuslaughing

| yoyo_1988 a răspuns:

Gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu scrie "steaua"sau orice alta echipa de fotbal sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac, le da un stil aparte.

| Lari02018 a răspuns:

Mie mi se par dragutewinking mai ales daca le asortezi cu un tricou mai smecher cu niste blugi, sau pantaloni 3sfert si tenesiwinking

| myloveanto a răspuns:

Sunt ok adica chiar nu trebuie sa fi gay pentru a purta o esarfa mai ales daca sti cum sa o porti si cu ce sa o asortezi.

| Paul31 a răspuns:

Gay fara suparare