| BoghY30888 a întrebat:

De obicei, sunt bune produsele cumparate de pe internet? Adica ma refer sa nu fie falsuri, stricate etc... Intreb asta, deoarece vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy S2 de pe internet, pentru ca este mult mai ieftin decat din magazin (Orange, Vodafone, Cosmote), dar nu prea am incredere imi e teama sa nu fie vreo teapa, ca in Romania de azi... se pot intampla multe lucruri nu ma mai mira nimic. Aici am vazut acest telefon, este de incredere site-ul? Cine a mai cumparat de aici : http://gabigsm.ro/samsung/992/samsung-i9100-galaxy-s2-16 gb-black-white
Multumesc, dau funda pentru cei care ma pot lamuri!

1 răspuns:
| MălinaSophy a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie teama despre tepe, mai ales site-uri ca astea nu iti vor trage asemenea feste! Astfel de tepe ti-le poti lua de pe bloguri, facebook sau posta romana, ....eu spun sa-ti cumperi acest telefon si sa il iei prin curier rapid, nu costa multi bani, ti-l aduce in max.3 zile lucratoare, si vine acasa!