| anonim_4396 a întrebat:

HEEEELP! deci. vreau sa fac un cadou unei prietene. insa ea este in strainatate. ma gandeam poate sa ii comand online un tort si sa fie livrat la adresa accea. imi trebuie o cofetarie din Germania care preiau comenzile online. dar nu stiu cum sa fac. am tot scris pe google insa nu imi apare nimiiiiiiiiiiiic. cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Firetears a răspuns:

Hi!
Daca tot vrei sa ii faci un cadou eu zic sa ii cumperi ceva frumos (sau sa ii faci tu ceva), sa adaugi o felicitare, un biletel, un mesaj, ceva (sa aiba si o urare si sa stie si ea de la cine este cadoul) si sa il pui la posta, sa il trimiti intr-un pachet. :-)
Bye!

| melaniame a răspuns (pentru Firetears):

Pai da. dar prin posta numai sa trimit coletul costa 130 ron (destinatie Germania) + cadoul ajung la faliment laughing)

| Firetears a răspuns (pentru melaniame):

Atunci trimite-i o felicitare (prin posta sau daca nu chiar si pe internet). Gestul conteaza, va aprecia faptul ca vrei sa ii faci un cadou. happy Bafta!

| ilya18 a răspuns:

Gasesti cadouri ieftine cu expediere worldwide pe ebay, de exemplu in categoria asta http://www.ebay.com/sch/Handcrafted-Artisan-Jewelry-/110633/i.html