| SheloveParis a întrebat:

Hei, buna ati inceput cumparaturile pentru scoala? Eu trec in a 9 cam ce rechizite si haine mi-ar trebui? Peste 1-2 saptamani imi fac si eu cumparaturile si ma pregateam sa-mi fac o lista happy si poate imi dati si voi niste idei!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Eu le faceam la inceputul lui septembrie 20 de caiete student cu 80 de file 10 de romana 10 de mate sau depinde in functie de profil, trening, adidasi, ghiozdan, creioane, pixuri, radiera, coperti. Bafta!