| piciupiciu23 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare:
Transportul de la tocmai.ro este gratis asa cum spune in reclama ca totusi nu inteleg ce ar avea de castigat site-ul din aceasta treaba sau transportul este gratuit si se plateste duapa aceea un comision ceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar o chestie de marketing, o investitie pentru publicitate. Ei castiga la randul lor din publicitate si din anunturile platite

1 răspuns:
| nextmt a răspuns:

Este o chestie de marketing, pentru ca vanzatorul plateste transportul in valoare de 10.25 lei.