| AlexandraDima a întrebat:

Nu știu cum să vă explic. Știți aparatele ălea de fotografiat cu ceva efecte speciale? Gen așa să iasă pozele : https://www.facebook.com/....../photo.php
Și mai ieftine, până în 120 Euro.

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Poza este realizata cu un aparat profesional, mai exact : un DSLR, un aparat care are un obiectiv schimbabil, efectul de "ceata" in spatele oamenilor este dat de obiectivul folosit la aparat. Poza are efecte speciale datorita editarii in photoshop, s-a ublat la luminozitate si contrast.