| Gabriela223 a întrebat:

Pentru cei ce au facut si primit comenzi care le-au fost livrate prin cargus:Coletele vin acasa sau trebuie sa le ridicam de undeva? Si am primit un mesaj care imi spune ca cargus imi va livra comanda si un nr de telefon pentru curierat.Trebuie sa sun acolo ca sa confirm sau ce?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Păi depinde. Dacă să zicem că ești într-un loc anume, ei te vor suna să te întrebe unde ești. Poate sunt prin apropiere. De exemplu : școala, liceul. O să primești tu un telefon de la omul respectiv. În caz că ești acasă, pur și simplu îi dai adresa și acesta va veni. happy
Sper că te-am ajutat!
Seară faină! happy

1 răspuns:
| Gabriela223 explică (pentru DiannaDia):

Multumesc ^_^