| DeeaLove08 a întrebat:

Please helpp mee! promit fundita! cum fac sa incarc o poza la Photo Filtre? scuze categoria.nu am am mult timp la dispozitie, deci help repede!

Răspuns Câştigător
| aktlk a răspuns:

Sus se afla un folder galben apasa pe el, se deschide o fereastra apoi cauti prin fereastra aceea unde ai imaginea respectiva, pui click pe ea (o selectezi) apoi apesi pe butonul "Open".

1 răspuns:
| DE3a94 a răspuns:

Hmm n-am acest program... dar presupun ca din colt stanga sus la file si trebuie sa fie pe acolo open new photo sau ceva de genuthinking