| carina4amya a întrebat:

Sall!happy...Uyte care ma ajuta si pe myne? Se apropie Craciunul si nu stiu ce sa ii cumpar mamei mele... e putin demodata i nu pai sa inteleg gusturile.Ma ajutati pelasw. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Ii poti lua un parfum ( eventual sa te uiti la parfumurile ei sa vezi cam ce " arome" ii plac), un set de lumanarele gen ingerasi, sau alta decoratiune pentru craciun, o iconita ( ca tot e craciunul si cred ca se potriveste bine), un ceas ( ceva genul ei...), in plus: o felicitare, bineinteles, o ciocolata sau o cutie de bomboane de ciocolata, flori.
ps: ii mai poti lua un fular sau o esarfa, ceva m ai clasic, sa se potriveasca stilului ei, un album in care sa pui poze de cand erai mica, eventual daca ai frati/surori si cu ei, cu parintii tai, ( toata familia)
cand nu e acasa te poti uita printre lucrurile ei si poate iti dai seama cam care stil ii apartine si o sa-ti fie mai usor sa ii iei cadou.
bafta.si poate o funditabatting eyelashes daca vrei!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu un parfum (preferatul ei), o felicitare si un cald "te iubesc" nu dai gres niciodata. Succes!
Sarbatori fericite! Numai bine!

| missReckless a răspuns:

Pe lângă varianta cu parfumul, ai putea să-i cauţi ceva decorativ gen lumânărele într-un anumit suport... i-ai putea lua un pulover sau o trusă mare de farduri, sau un set de produse pentru îngrijirea părului sau a corpului.
Succes la cumpărături, sper să găseşti ceva frumos.

| Anya_1437 a răspuns:

Te ajut eu ca si eu am o mama la fellaughing
1. O cana personalizata(adica cu tine si ea poza pe cana)
2. O cutie de bomboane cu lichior asu rom(sunt cele mai gustoase
3. Un buchet cu flori
4. un bibelou mai finut
5. Un set de bucatarie(adica linguri, furculite etc)
6.Niste papucei de casa pufosi sau moi
7. Un Glaid Senses Spray (sau nj cum se numeste.eu am din ala i-am cumparat mamei de craciunu trecut si pur si simplu observ ca ii place)happy
funda?

| ThinkPinkBb a răspuns:

Ii poti cumpara o esarfa, o bijuterie, o carte, o fata de masa pentru. Craciun, un parfum, o rezervare la un salon de cosmetica sau o rama digitalawinking... sper ca te-am ajutat... pupici:*. Bafta multa!

| Sorin_4540 a răspuns:

Se poate si un buchet de flori sau un parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !