| aloken a întrebat:

Salut,acum trei zile mai exact pe 14 am comandat un joc de pe altex.Am confirmat comanda de pe mail dar nu m-a sunat nimeni in legatura cu comanda sau sa imi dea un mail sa imi spuna cand vine.Intrebarea mea este sa mai astept ca poate au avut si cei de la altex si curier liber?

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Serviciile online de la Altex nu sunt tocmai ok, vara trecuta am comandat NFS 2015 (PC) de la ei, comanda a fost plasata vineri, si a ajuns miercurea/joia viitoare, adica in 5 zile. La capitolul pret sunt ok dar daca recomand sa te duci la ei la magazin daca doresti produsul mai repede. Probabil e si din cauza Pastelui. Eu am primit un email de confirmare ca acesta http://imgur.com/a/RapWT (conturul negru umplut de culoarea alba e cenzura pe care am aplicat-o).

| aloken explică (pentru Superior):

Jocul acela l-am comandat si euwinking

| Superior a răspuns (pentru aloken):

Wow happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De sarbatorile de Pasti ai auzit? Cand aproape toata lumea nu lucreaza?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mîine te sună sau chiar ti l aduc cei de la fan curier, au avut minivacanta de Paște care se incheie azi, de mîine gata, toata lumea incepe munca.

| Holiday a răspuns:

Duminica si luni in principiu au liber si astia de la curierat. Cel putin Fun Curier asa are. Probabil maine iti vine produsul.