| Bloock a întrebat:

Salut, doresc sa schimb toate boxele la un golf 4 break din 2001, boxele mari fiind de 165mm. Rugamintea mea este sa imi recomandati niste boxe bune la un pret mic si bune, sa se auda tare si bass bun. Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Poți să îți iei ceva de la firmele astea mai renumite cum ar fi JBL,JVC, Sony, Hertz și mai multe, dar am văzut că la specificații aruncă cu tot felul de reclame false în stânga și în dreapta. Nu știu unde ai putea găsi fidelitate, dar îți recomand și niște boxe stock pe care le poți găsi la dezmembrări sau online. Te uiți care sunt compatibile cu mașina ta. happy

| Bloock explică (pentru literallythesamebruh):

Sunt mai bune cele stock decat cele jbl ca ex? am vazut ca sunt multi nemultumiti de jbl desi e un brand renumit.

| literallythesamebruh a răspuns (pentru Bloock):

Am avut și eu ocazia să testez niște difuzoare JBL. Nu erau chiar atât de calitative pe cât mă așteptam eu sa fie dar își făceau treaba în mod normal. Despre cele stock am auzit că au un randament mult mai ridicat și sunt mai recomandate decât orice chinezării de pe net.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Bloock):

Daca iei JBL, JVC sau Sony la 150 de lei setul de doua, vor fi mai slabe decat alea cu care a venit masina din fabrica.
Daca ai buget redus, iar difuzoarele masinii inca se aud ok, cumpara un subwoofer cu amplificare, sa completezi sunetul.

Răspuns utilizator avertizat