| JustYourLove a întrebat:

:d va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva.big grin ce boxe vi se par mai bune[ce marca imi recomandati], adica sa se auda mai bine, clar dar sa se auda si bass-ul. si sa nu fie nici f scumpe.Va multumesc.:*love struck Dau fundita daca ma conving.big grin:*

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Genius 6000 vreo 500ron(5.1)
z2300 Logitech vreo 520ron(2.1)
sau mai bine strangi niste bani 8-9 milioane si iei o statie 2*80w si niste boxe homemade de vreo 160w
si nu-ti mai trebuie muzica in viata ta.
sa gasesti cu mai multe difuzoare, medii, inalte si bass

| Broadband a răspuns:

Uite un site
poate gasesti ceva pe placul tau
http://www.google.ro/......http?/url

| Enzio a răspuns:

LOGITECH,cu un subufar si 2 boxe,rup casalaughing, se cutremura tablou p care il am in casa! e super, si mai sunt unele cu 7 boxehappy! FUNDA?happy

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Genius.le am de vreo 4 ani si le'am scapat pe jos oh go on alea alea.si inca functioneaza laughing

| νєησм a răspuns:

Cele mai bune boxe sunt cele de la Logitech deoarece ei sunt cei mai buni in mouse-uri, tastaturi etc.

Eu am un subufar si 2 boxe si se aude clar, ok si ma multumeste
Am chiar si Mouse de la Logitech care e High Performance laser, e prea tare

Sper ca te-am ajutat, Saluthappy

| JustYourLove explică (pentru νєησм):

Dar despre cele CJC, ce parere ai?big grin are o prietena si imi place cum se audehappy