| ilbeblack a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi. Daca stiti cumva unde gasesc camere ascunse (gen spionaj) de dimensiuni mici (sa supraveghel o livada) sa fie cu detector de miscare raza cat mai mare de actiune
si durata cat mai mare de filmare peste 12 ore si spatiu de memorie destul de mare? Multumesc Aniticipat

2 răspunsuri:
| vegeta a răspuns:

am eu o astfel de camere care filmeaza 20 de ore daca te intereseaza o vand cu 85 de lei tio pot trimite prin posta daca vrei?

| ilbeblack explică (pentru vegeta):

Am nev de vreo 10 camere din astea nu numa de 1 si sa fie toate la fel sa le pot conecta intre ele